27.03.2023. Забутий ювілей сайту

В минулому році (червень 2022) виповнилося 10 років моєму веб-сайту! Отже, дуже короткий пост, присвячений цієї річниці.

В далекому 2012 році я знав тільки один приватний український сайт на тему бьордвочингу - сайт Віталія Хусточки https://birdwatch.org.ua/. Напевно, він мене і надихнув на цей крок.

Коли я це робив, в мене були дві мети:

1. Ведення мого списку (Lifelist) в Internet, тому що на папері, чи в excel, вести статистику було незручно і ненадійно;

2. Ділитися фотками птахів і історіями про їх спостереження з друзями.

Через деякий час в мене з'явилась ще одна ціль, точніше мрія - про залучення більше українців до цього чудового хобі, бо ми далеко відставали від інших країн, чомусь.

Думаю, що перші два завдання я виконав, і навіть досі я продовжую вести мій лайфліст, а інколи, навіть писати статті, коли на мене знаходить натхнення.

Стосовно моєї мрії - я не знаю. Мій сайт не настільки популярний, щоб на це сподіватись. Але я маю надію, що інші заходи, до яких я був причепний в ті перші роки зародження бьордвочингу в Україні, посприяли цьому розвитку.

Мій сайт ніколи не був комерційним, це суто домашній куточок, куди можна завітати на каву або чай, і почитати щось про птахів та про пригоди навколо їх. Щось пригадати з минулого, або зарядитися на нову орнітологічну авантюру.

За 10 (вже майже 11) років я накалякав більш ніж 200 дописів, це в середньому 20 на рік. Світлини в розділі "Gallery" давно не поновлювались, "Useful Links" працюють, але їх небагато. Однак, сторінки "My Blog" та "Lifelist" актуальні завжди :) Пошук, до речі, працює - можна пошукати щось особливе :)

Заходьте друзі, хоча б інколи, до мене на сайт, читайте нові і старі (класичні) дописи, тільки не поспішайте. Сучасне життя занадто швидке, щоб його ще більш прискорювати, треба нам навчитись зупинятись і смакувати його повільно.