Огляд 2023 року

Три роки поспіль, з 2019 по 2021, на обкладенках моїх річних звітів були сови, але 2022 рік змінив традицію, з'явилась Сула атлантична (Northern Gannet). Чому б не підтримати сулу, чим вона гірше сови? Тим більше, що в 2023 я побачив вже два види сул (можна починати заздріти): Сула атлантична і Сула білочерева (Brown Booby, на фото):

Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 6.

Рано вранці ми швидко поснідали в готелі, обійнялися з Дзеркальними, які поспішали на літак, і теж вирушили в напрямку Лос Анжелесу. Знову за вікном жовті пагорби, на панелі приладів температура в незрозумілих фаренгейтах, з динаміків лунає "Dream of Californication" - ми все ще в Каліфорнії, США!

Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 5.

Цей епізод я спробую зробити заключним, заради чого мені доведеться втиснути сюди останні три дні подорожі, не дивлячись на кількість подій і місць, які ми відвідали. Але, все ж таки, цей допис більше про птахів, тому має вийти.

Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 4.

Наступний день був дуже цікавим! Ми рушили на південь вздовж узбережжя Тихого океану, на шляху зупиняючись запланованими і спонтаними місцями, і це було дуже круто! Вибачте, але буде багато світлин, вибачте...