Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 6.

Рано вранці ми швидко поснідали в готелі, обійнялися з Дзеркальними, які поспішали на літак, і теж вирушили в напрямку Лос Анжелесу. Знову за вікном жовті пагорби, на панелі приладів температура в незрозумілих фаренгейтах, з динаміків лунає "Dream of Californication" - ми все ще в Каліфорнії, США!

Звісно, з вікна авто було видно різних птахів. Я мріяв побачити роудранера (того самого, з мультфільма), але роздивився іншого лайфера - White-faced Ibisукраїнською - Коровайка американська. Теж непогано, в принципі.

Ми приїхали в Лос Анжелес, де Айванови нас залишили, а самі рушили в аеропорт, щоб замкнути цей каліфорнійський катабазіс.

Стосовно нас з дружиною, то з цього моменту і цього місця в Південному Голівуді, де живуть наші давні друзі, почалося знайомство з містом-легендою - Лос Анжелесом! Як колись сказав Арістотель: "Немає країни, кращої за Грецію, немає міста, кращого за Лос Анжелес".

На жаль, у нас була лише одна доба на покоріння L.A., але, дякуючи Наташі з Ігорем (назвемо їх N.I. з L.A., або L.A.N.I., щоб знову ввести ШІ в оману, так його біса каремати), ми встигли побачити найголовне. Далі йдуть світлини з місць, знайомих всім мешканцям планети Земля :)

Якщо попередні кадри коментувати не треба, то про наступні скажу, що це один з пляжів Малібу!

Рятувальники Малібу :)

Узбережжя Малібу, де живуть 2 and 1/2 Men

Зовсім забув про птахів! Як тільки ми вийшли з машини біля будинку L.A.N.I. (Айванови не дадуть збрехати), я почув і побачив на дереві чергового лайфера - Scaly-breasted Munia.

Ці птахи мешкають в Південній Азії, і колись були інтродуковані в деяких частинах Світу, в тому числі, біля будинку L.A.N.I. :)

Другого, і останнього лайфера цієї феєрічної подорожі, я зустрів також тут, а потім ще й на пляжі Малібу, це - Allen's Hummingbird. Той самий колібрі, який дуже схожий на Rufous Hummingbird, але в Лос Анжелесі все навпаки - перший звичайний, а другий рідкісний. Якщо ви розумієте, що я маю на увазі.

На цьому, я напевно закінчу розповідь про місто-мрію всіх фанатів кіно, яке нам з дружиною дуже сподобалось! І я ще раз дякую нашім друзям, Наташі і Ігорю за теплий прийом і екскурсію, краще якої бути не може! Особлива подяка за відвідування місця, де жив Рік Далтон і Роман Полански з славнозвісного фільму Тарантіно! Так, ми були там!!!

Ну, а зараз, трохи статистики, вибачте, але треба.

За дев'ять днів в Південній Каліфорнії я зустрів 97 видів птахів, серед яких 38 лайферів. Це - рекорд однієї поїздки, до цього був Пуерто-Ріко з 30 лайферами. Також нагадаю, що побачив 4 ендеміка Каліфорнії (подробніше в частині 1):

Allen's Hummingbird, Nuttall's Woodpecker, Oak Titmouse, California Thrasher.

Загальну кількість видів за 2023 рік довів до 350, а свій світовий лайфліст до 659 видів.

Тобто, подорож вийшла настільки успішною, що ... треба їхати туди знову, бо залишилось стільки цікавого!

І ще раз хочу подякувати всім, хто був зі мною в цій казковій подорожі!

Чекаю на наступну!