Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 6.

Рано вранці ми швидко поснідали в готелі, обійнялися з Дзеркальними, які поспішали на літак, і теж вирушили в напрямку Лос Анжелесу. Знову за вікном жовті пагорби, на панелі приладів температура в незрозумілих фаренгейтах, з динаміків лунає "Dream of Californication" - ми все ще в Каліфорнії, США!

Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 5.

Цей епізод я спробую зробити заключним, заради чого мені доведеться втиснути сюди останні три дні подорожі, не дивлячись на кількість подій і місць, які ми відвідали. Але, все ж таки, цей допис більше про птахів, тому має вийти.

Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 4.

Наступний день був дуже цікавим! Ми рушили на південь вздовж узбережжя Тихого океану, на шляху зупиняючись запланованими і спонтаними місцями, і це було дуже круто! Вибачте, але буде багато світлин, вибачте...

Dream of Californication. Серпень 2023. Частина 2.

День другий був присвячений закріпленню знайомства з деревами секвойя, апогей апофеозу якого було споглядання найбільшого дерева у Світі (за обсягом стовбуру). Скажу відверто, дерева-велетні справді вражають, особливо коли навколо тебе цілий ліс таких гігантів, середній вік яких 500-1500 років, а деяких і за 3000.